Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Nalezencová Vendulka
Chtěla bych timto velice moc poděkovat za skvělý gastronomický zážitek s úžasně milým, profesionálním a lidským přístupem na svatbě našeho syna.Jsme rádi že jsme mohli poznat a využít jejich služeb. Byl to parádní zážitek. Ještě jednou děkujeme. Doporučuji si pozvat STREETCATERING.

Karolina Budska
Pozvat si na svatbu kluky a holky ze Street cateringu bylo to nejlepsi rozhodnuti, ktere jsme mohli udelat. O neuveritelnem jidle a nadseni, ktere privezli, budeme vsichni mluvit jeste dlouho. Pratelsky a lidsky pristup, pracovni nasazeni a pomoc vysoce nad ramec toho, k cemu jsme si je objednali, rozhodne neni standardne k videni. Pokud nekdo hledate vyjimecny gastro zazitek doplneny lidmi, ktere byste si na svatbu pozvali i jako hosty, jsou jasnou volbou! (I presto, ze ne vsichni z nich maji radi kremrole..) Krasavicim a drevorubcum ze Street cateringu patri uz navzdy nase zaludky a velke, prevelike diky!

Milan Menda
Oblíbené bistro na Malé Straně, které by nikomu nemělo uniknout. Vynikající burgery a sympatická obsluha, která mi z nejedné večeře udělala prima večírek. Doporučuji navštívit.

damejidlo.cz
Společnost Dáme Jídlo během roku pořádá několik akcí pro své obchodní partnery. Rádi bychom touto cestou poděkovali Streetcateringu za profesionální služby, které nám vždy při této příležitosti poskytují. Vynikající jídlo, perfektní organizace! Doporučujeme a těšíme se další spolupráci.

Honza Pilát
Bezkonkurenční Burger ve StreetBurgerBistro!!! Neskutečně vychucenej ... často teď budu mít cestu kolem StreetBistra. Díky (neumím si už představit svět bez vašeho burgru :-)

Eva Janoušková
Děkuji, naše svatba byla díky streetcateringu o několik úrovní výše. Bezkonkurenční jídlo, perfektně ochucené... výborné!! Až budu mít další svatbu, vím kam se obrátit :-) Děkujeme

Vaše jméno
Text reference

NAPSAT REFERENCI

Byli jste s našimi službami spokojení? Můžete nám zanechat své hodnocení. Budeme rádi, když napíšete co se Vám na spolupráci s námi líbilo i třeba konstruktivní kritiku.

<b>STREETCATERING</b>
BISTRO

STREETCATERING
U Lužického semináre 15, Praha 1, 118 00, Praha 1, 118 00

Kontakty

Petr URBAN
EVENT MANAGER
+420 731 899 633
urban@streetcatering.cz

Jan CHADIMA
EVENT MANAGER (NA KMÍNĚ)
+420 604 723 388
chadima@streetcatering.cz

František MADĚRA
FOUNDER / CHEF
+420 731 486 921
info@streetcatering.czCATERING
+420 731 486 921
info@streetcatering.cz

BISTRO
+420 720 108 192
bistro@streetcatering.cz